KRYSTAL univerzál 750ml

Kód: 0661
Neohodnoceno
Značka: cormen
27,47 Kč / ks 22,70 Kč bez DPH
do 3 - 5 dnů
Jeho univerzální použití ho předurčuje k použití v každé domácnosti či firmě, bezkonkurenční poměr ceny a výkonu podtrhuje příjemná parfemace. Velmi praktický pomocník v každé domácnosti. Je určený pro každodenní úklid. Svým složením je vhodný pro úklid různých druhů špíny a nečistot. (podlahy, okna, dveře, nádobí a další)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


Tekutý čistící a dezinfekční prostředek pro přímou aplikaci, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví, kosmetika, masérské salony, solária, fitness studia, sauny, bazény apod. Používá se také v domácnostech nebo v oblasti facility managementu k účinné dezinfekci různých ploch, předmětů a technologických zařízení při běžné údržbě. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku (baktericidním, fungicidním, mykobaktericidním, tuberkulocidním, virucidním) a krátkou dobou působení (1 minuta). Současně zabezpečuje i umytí povrchu. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99 % vitálních forem mikroorganismů. V kuchyni i v koupelně je ceněna mimořádná účinnost prostředku a jeho příjemná parfemace.


 


Účinnost prokázaná dle norem:


EN 13727


EN 13624


EN 14348


EN 14476?


 


 


Použití:


Na ošetřované plochy doporučujeme prostředek aplikovat mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40–50 cm. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřnictví, kosmetických salónech, masérských salónech a pod. V tom případě naředit prostředek v poměru 1 : 1 s vodou a pomůcky nechat v pracovním roztoku 60 minut. Na závěr ošetřovaný povrch opláchnout vodou.


Dezinfekci nechte působit na ošetřované ploše požadovanou dobu (viz tabulka). Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat - proces dezinfekce by se předčasně ukončil.


 


Spektrum účinku:


Baktericidní – na bakterie G+ a G-, včetně TBC


Fungicidní – většina mikroskopických hub


Virucidni – HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C  (HBV, HCV)


 


Biocidní typ: 2, 4 (domácnost, zdravotnictví, potravinářský průmysl)


 


 
Pracovní roztok k přímému použití


Baktericidní  a fungicidní účinek, včetně TBC


Virucidní účinek HBV, HCV, HIV


Spektra: A, M, T, V


Spektra: B


Nezbytná doba působení:


1 minuta


60 minut


 


 pH pracovního roztoku: 6 – 6,5


  


Reg. č: MZDR 58183/2017/SOZ


 


Prostředek obsahuje následující účinné biocidní látky (g / 100 g směsi):


poly-(hexamethylenbiguanid) hydrochlorid (CAS: 32289-58-0): 0,9 g


didecyl-(dimethyl)-amonium chlorid (EC: 230-525-2): 0,8 g


 


Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Doplňkové parametry

Kategorie: běžný úklid v celé domácnosti
Hmotnost: 0.85 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Získejte 2% slevu po registraci.
Doručení od 79 kč s DPH